SKINALI GLASS
Slider

СКЛО З ЛАКОФАРБОВИМ ПОКРИТТЯМ "SKINALI GLASS"

Дана продукція застосовується в якості облицювання стін, в інтер'єрах комерційних будівель (офіси, ресторани, магазини) і житлових приміщень (кухні, ванні кімнати, вітальні і т.д.). При оформленні елементів меблів (шафи-купе, розсувні, або звичайні двері, полиці, елементи демонстраційних стендів). Маючи велику різноманітність кольорів і відтінків, а також можливість ручного або автоматичного розкрою, дане скло дає можливість створення різних мозаїчних, та інших архітектурних композицій. Світло і колір - це основа неперевершеної краси скла з лакофарбовим покриттям, ефектно поєднується з деревом, металом або каменем, дозволяє створювати дизайнерам неповторний декор в оформленні інтер'єрів різних будівель і споруд. Ідей для створення ексклюзивного і незвичайного дизайну з використанням забарвленого скла, безліч.

Скло з лакофарбовим покриттям "Skinali Glass" володіє рядом переваг:

 • довговічність - скло з кольоровим лаковим покриттям стійко до ультрафіолетового випромінювання, впливу вологи. Колір на такому склі не вицвітає і не змінюється;
 • безпека - нешкідливо для людини, тварин і навколишнього середовища, таке скло безпечно використовують в житлових приміщеннях;
 • вологостійкість - скло можна використовувати у вологих приміщеннях, але не можна занурювати в воду. Лакофарбове покриття такого скла, легко витримує безпосередній контакт з водою і вологим середовищем, що значно розширює можливості їх використання.

Примітка:

Лакофарбове покриття на зворотному боці, повинно бути завжди направлено всередину до опорної поверхні. Таким чином, воно захищене від пошкоджень, і колір продукту залишається незмінним.

 • простота догляду - забарвлене скло не вимагає дорогих миючих засобів, під час чищення та догляду. Володіє хорошою опірністю до їдким речовин, засобів на спиртовій основі. Стійке до подряпин і плям. Рекомендації по догляду за таким склом, такі ж, як і при догляді за звичайним склом.
 • естетичність - широко використовується при створенні декорування інтер'єру, виробництві меблів.
 • вогнестійкість - забарвлене скло здатне витримати підвищення температури до 80 градусів Цельсія.

Примітка:

Якщо поверхня кухонного фартуха виконана з не загартованого скла, різниця температур на одному аркуші скла не може бути більше 30 ° С В іншому випадку різниця температур може привести до термошоку. Наприклад, при зіткненні гарячої посуду зі склом, скло може лопнути. Якщо конфорка плити розташована поруч з кухонним фартухом, найкращий і найбільш безпечний спосіб запобігти пошкодженню скла, викликане термошоком - встановити додатковий захисний екран, безпосередньо між плитою і кухонним фартухом. Даний захисний екран, часто виконаний з того ж матеріалу, що і поверхня робочої поверхні плити.

Формат скла Skinali Glass:

 • мінімальний: 2550 × 1605мм;
 • максимальний: 3210 × 2250мм;
 • товщина: від 4 мм до 6мм;
 • 7 - колірних відтінків  для звичайного флоат-скла;
 • 2 - кольори  для ультра прозорого скла;

BEIGE RAL 1015

LIGHT BROWN RAL 1236

BROWN RAL 8017

PURE WHITE RAL 9003

GREY RAL 9006

CREMA RAL 1013

BLACK RAL 9005

WHITE RAL 9010

БІЛИЙ МАТОВИЙ

Ціна / Прорахунок

Заявка на прорахунок

Запит успішно прийнятий, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

ТОВ «Лисичанський склозавод»
Україна, Лисичанськ, Луганська область, 93100, вул. Спортивна, 48-Б

Зворотній зв'язок

Зворотній зв'язок

Ваше повідомлення було успішно відправлено