МУЛЬТИФУНКЦІОНАЛЬНЕ СКЛО
Slider

МУЛЬТИФУНКЦІОНАЛЬНЕ СКЛО

Мультифункціональне скло з'явилося зовсім недавно, проте, вже змогло завоювати прихильність споживачів. Мультифункціональне скло - це новітній продукт в сегменті світлопрозорих конструкцій для огорожі. В даний час подібний високотехнологічний виріб набув широке поширення. Зауважимо, що подібна популярність раніше прийшла до енергозберігаючого типу скла. Між цими двома модифікаціями існують відчутні відмінності.
В останні роки сучасна архітектура взяла напрямок на використання в будівництві величезної кількості нових рішень із застосуванням різних видів скла. Нова лінія дозволяє виготовляти не тільки енергозберігаюче і сонцезахисне скло (рефлекторне), кожне яке має свою особливість і універсальність, і несе тільки певну функціональність продукту, яка в свою чергу обмежує застосування. При комбінуванні нанесення шарів на поверхню виготовленого скла, стало можливо отримати скло з м'яким покриттям, яке поєднує в собі не тільки нізкоеміссійні властивості скла, а й має сучасний естетичний вигляд рефлекторного скла.
Інноваційним і технічно правильним рішенням для ефективного підтримки оптимального мікроклімату в приміщенні стане мультифункціональний скло. Воно працює за принципом теплового дзеркала, яке успішно відбиває теплові промені в обидві сторони: вікно не тільки зберігає тепло в зимовий період, а й запобігає надмірне нагрівання в літню спеку. Це забезпечує підвищений рівень комфорту в будь-який час року і допомагає істотно заощадити на дорогих енергоносіях для опалення або охолодження квартири або будинку.
Також додатковою перевагою скла є повне поєднання колірних характеристик рефлекторного і мультифункціонального скла. 

Склад мультифункціонального скла

До складу мультифункціонального скла входить шар срібла. Його товщина скрупульозно підбиралася командою кваліфікованих фахівців, щоб в результаті вийшла максимальна прозорість. При використанні скла такого типу відбувається перекриття максимального теплового діапазону. Скло інноваційного типу може з легкістю зберегати в приміщенні тепло в зимову пору і не затримувати його потік з вулиці в літню спеку. Склопакет такого типу прослужить вам не менше двох десятків років. Мультифункціональний склопакет, який пропонується нашою компанією, має безкомпромісну якість.

На сонячному боці термометр за двокамерним пакетом, який відрізняється підвищеними енергозберігаючими параметрами, буде показувати, наприклад, 35 градусів Цельсія, в той час як за мультифункційним відмітка градусника наблизиться всього до 25 градусів Цельсія. Така різниця є досить відчутною.

 

Переваги мультифункціонального скла:

  • захист приміщення влітку від перегріву;
  • збереження тепла взимку всередині приміщення;
  • підтримання максимального рівня природного освітлення;
  • міцність і стійкість до механічних пошкоджень;
  • легкий дзеркальний ефект знижує рівень перегляду приміщення зовні;
  • скорочення витрат на оплату енергії, споживаної опалювальним і кондиційним обладнанням;
  • можливість ламінування, різання, загартовування, термічної обробки скла.

 

Ціна / Прорахунок

Заявка на прорахунок

Запит успішно прийнятий, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

ТОВ «Лисичанський склозавод»
Україна, Лисичанськ, Луганська область, 93100, вул. Спортивна, 48-Б

Зворотній зв'язок

Зворотній зв'язок

Ваше повідомлення було успішно відправлено