ПРО ПІДПРИЄМСТВО
Slider

ПРО ЗАВОД

ТОВ «Лисичанський склозавод» є провідним підприємством промислової переробки скла, що випускається на обладнанні визнаних світових лідерів. На виробничому майданчику Лисичанського склозаводу реалізовані кілька великих інвестиційних проектів, які вивели підприємство на високий, якісно новий рівень роботи і дозволили запустити у виробництво ряд інноваційних видів продукції в нашій країні.

Основні зусилля підприємства були спрямовані на формування нових напрямків в переробці скла, модернізацію виробничо технічної бази, розробку інноваційних рішень шляхом грамотного поєднання висококласного спеціалізованого обладнання і сучасних технологій, поліпшення наукового потенціалу співробітників підприємства і підвищення їх кваліфікації.

Мета підприємства - створення екологічно чистого продукту європейської якості на конкурентній основі з максимальною енергоефективністю для споживачів нашої країни і вихід на інші ринки.

Наші переваги:

  • повний цикл переробки і обробки скла, триплексу, броньованого триплекса, молірування (гнуття) малого радіуса;
  • нанесення енергозберігаючого покриття методом магнетронного напилення, як за стандартними рецептами, так і за розробленими рецептами фахівців підприємства, відповідним європейським екостандартам;
  • виготовлення дзеркал, методом напилення нітрату срібла на мідній і безмідних основі.

Багатопрофільна команда фахівців, досвідчений інжиніринг та новітнє обладнання дозволяють нам швидко і професійно підібрати оптимальний підхід до кожного клієнта, розробити рішення для будь-яких об'єктів.

Підприємство виконує унікальний для України набір послуг по обробці скла, нанесення екологічно чистих покриттів з енергозберігаючими властивостями, методом магнетронного напилення, і виготовлення виробів зі скла для архітектурних рішень, що застосовуються в суспільно-соціальних об'єктах.

ТОВ «Лисичанський склозавод»
Україна, Лисичанськ, Луганська область, 93100, вул. Спортивна, 48-Б

Зворотній зв'язок

Зворотній зв'язок

Ваше повідомлення було успішно відправлено